O autorze
Zadaniem Fundacji „Instytut Lecha Wałęsy” jest skupianie wielu środowisk społecznych wokół ciągle aktualnych idei i postulatów decentralizacji państwa, upowszechnienie zasad moralnych w działalności politycznej i pielęgnowanie tradycji niepodległościowej. Instytut wspiera również prodemokratyczne ruchy poza granicami Polski. Dzięki licznym programom „Solidarni z…” realizuje postulaty międzynarodowej solidarności, wspierając ludzi walczących o swoje prawo do wolności. Wszystkie te działania nie byłyby możliwe gdyby nie fundator Instytutu -Lech Wałęsa….. elektryk, stoczniowiec, przywódca strajków, sygnatariusz porozumień sierpniowych, laureat Pokojowej Nagrody Nobla , legendarny przywódca Solidarności, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, ambasador demokracji, strażnik wolności i mąż stanu, w końcu fundator „Instytutu Lecha Wałęsy”

Oficjalna strona:
www.ilw.org.pl

Facebook:
http://www.facebook.com/instytutlechawalesy
http://www.facebook.com/lechwalesa

YouTube:
http://www.youtube.com/user/instytutlechawalesy

Zapraszamy na spotkanie z Elżbieta Dziuk-Renik i Krzysztofem Renikiem – autorami książki „Kultura na Wygnaniu”.

Książka została wydana przez Instytut Lecha Wałęsy w ramach programu „Solidarni z Tybetem”. To jedna z niewielu na świecie i pierwsza w Polsce książka poświęcona ogromnej pracy tybetańskiej diaspory w Indiach, której celem jest odbudowa instytucji kultury tybetańskiej na uchodźctwie.

“Wydanie tej książki jest dla nas bardzo istotnym elementem programu “Solidarni z Tybetem”. Dzięki wieloletniej pracy autorów możemy przedstawić polskiej opinii publicznej prawdziwą historię“Tybetańskiej Arki Noego”opatrzoną niesamowitymi zdjęciami Elżbiety Dziuk-Renik”- mówi Bartosz Kozakiewicz koordynator programu “Solidarni z Tybetem”
Spotkanie odbędzie się w Cafe Tygodnik Podhalański ( ul. Kościuszki 3, 4 piętro SDH Granit )


Wszelkie dochody uzyskane z publikacji “Kultura na wygnaniu”zostaną przeznaczone na następne działania w ramach programu “Solidarni z Tybetem”.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...